Materace Serta

Jesteś tutaj:

Materaca Serta stwarzają idealne warunki do odpoczynku i relaksu dla ciała i duszy.

Sen to czas odpoczynku, w którym ciało odpręża się po całym dniu wyzwań. Poprawia samopoczucie i daje nową energię. Jeśli jego ilość nie jest odpowiednia, stajemy się zmęczeni, nieefektywni, obniża się nasza odporność. Właśnie dlatego powinniśmy zwracać uwagę na to jak śpimy!

Nie bez powodu nasza kolekcja Klasyczna materacy gwarantuje niezawodne wsparcie noc po nocy.

W roku 2010 Serta połączyła siły z National Sleep Foundation aby przeprojektować swoje materace Perfect Sleeper®.

Rozpoczynając dzień po nocy spędzonej z Perfect Sleeper, poczujesz się bardziej wypoczęty. Wiemy bowiem, że udany dzień zaczyna się od udanego snu! Materace z tej kolekcij rozwiązują  typowe problemy ze snem.

Poznaj iSeries - naszą najnowszą kolekcję materacy z termoregulacją.

Kolekcja iSeries łączy najnowocześniejsze technologie, wysoką jakość oraz naturalne materiały z pasją i starannym rzemiosłem, aby zapewnić wyjątkowy sen, który odmieni życie naszych klientów, zapewniając niepowtarzalny komfort podczas snu.

90 lat doświadczenia

Serta dostarcza wysokiej jakości produkty już od ponad 90 lat!

#1 Mattress Manufacturers

Jesteśmy producentem materacy nr 1 w Stanach Zjednoczonych

Projektowane w USA

Materace projektowane w USA z najwyższą dbałością o szczegóły

Certyfikat Certipur-US

Certyfikat gwarantuje spełnienie rygorystycznych norm przy produkcji

Najczęściej zadawane pytania

Materace Serta dobrze współpracują ze standardowymi stelażami z elastycznymi, drewnianymi listwami, ramami łóżek na platformie i regulowanymi dnami łóżek. Ważne jest, aby wybrany stelaż zapewniał odpowiednie podparcie materaca, zapewniał jego trwałość i pomagał w jego konserwacji. Upewnij się, że podłoże ma odpowiedni rozmiar dla materaca i jest w dobrym stanie.

Każdy materac z naszej kolekcji jest dostępny w standardowych rozmiarach, takich jak 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 i 200×200. Dodatkowo jest możliwość zamówienia wymiarów niestandardowych. Sprawdź materac, który chcesz kupić, aby dowiedzieć się, jakie opcje rozmiaru są dostępne dla tego konkretnego modelu.

Ochraniacz na materac nie jest zasadniczo wymagany w przypadku materaca Serta, chociaż jest pomocny w zapewnieniu trwałości i pielęgnacji materaca. Ochraniacze na materace tworzą barierę zatrzymującą rozlane ciecze, kurz i brud na zewnątrz, zapobiegając w ten sposób rozwojowi  pleśni i mikroorganizmów, które mogą być źródłem nieprzyjemnych zapachów. Ponadto zapobiega powstawaniu plam i sprawia, że ​​materac wygląda jak nowy przez dłuższy czas. Dlatego polecamy stosowanie ochraniacza na materac Serta.

Tak! Sugerujemy obracanie materaca co 6-9 miesięcy lub w miarę potrzeby, aby zapewnić równomierne użytkowanie. Obracanie materaca pomaga zminimalizować zagłębienia i odkształcenia, a także zwiększa trwałość materaca.

Aby oczyścić materac, zalecamy nałożenie sody oczyszczonej na zabrudzone miejsce i pozostawienie go na około 15 minut. Następnie odkurz i powtórz w razie potrzeby. Ważne jest, aby w miarę możliwości wywietrzyć produkt.

Nie zalecamy stosowania płynów na produkt. Stosowanie płynów może spowodować plamienie tkaniny i potencjalnie pogorszyć zabrudzenie miejsca. Wilgoć lub środki chemiczne nałożone bezpośrednio na materac mogą spowodować przedwczesne zniszczenie pianki i uszkodzenie produktu.