Core Hybrid

Jesteś tutaj:
Twardość materaca
75%

Materac Serta iSeries®

Core Hybrid

Core Hybrid, wyjątkowy materac w kolekcji iSeries, który dzięki dodatkowi naturalnego lateksu stwarza w Twojej sypialni uczucie świeżości lasów amazońskich.

Zastosowane tkaniny Cooler eliminuje problem pocenia się w czasie snu. Jednocześnie, inteligentny system sprężyn, który wspiera ciało w pięciu różnych strefach o zróżnicowanej twardości, dba o dobrą kondycję Twojego kręgosłupa.

Cena sugerowana:

Cechy materaca

Co wyróżnia materac iSeries® Core Hybrid Serta

Pokrowiec z tkaniny Cooler Fabric

Tkanina Cooler, która jest najbardziej charakterystyczną cechą kolekcji iSeries, pozwala Tobie osiągnąć idealną temperaturę podczas snu. Dzięki jej puszystej strukturze, śpiąc poczujesz się jak na chłodnej chmurze.

Naturalny lateks

Lateks, który pochodzi z drzew kauczukowych występujących w lasach amazońskich zapewnia, odpowiednią cyrkulację powietrza, co poprawia regulację ciepła w materacu i zapobiega nadmiernemu poceniu się podczas snu. Ogromną zaletą jest niezrównany komfort oraz higieniczność lateksu. Wszystkie te cechy wpływają na lepszy sen.

5-cio Strefowy system sprężyn kieszeniowych

Inteligentny system sprężyn, który odpowiednio podpiera kręgosłup w pięciu różnych strefach o zróżnicowanej twardości, zapewnia relaksujący sen. Jednocześnie wpływając na poprawę naszego zdrowia.

Budowa materaca

Pozostałe materace z kolekcji

Wróć do kolekcji

lub