Materac Splendid Royal Double Core​

Co gdybyś miał materac, który mógłbyś dopasować do siebie? Materac SPLENDID to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających. Wybór twardości połówek materaca oraz materiału w pokrowcu jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie spersonalizowany komfort. Design? Skomponuj go sam. Poprawa jakości Twojego snu? SPLENDID ROYAL DOUBLE CORE.

Komfort nie z tej ziemi

 • Memory Foam

  Kosmiczny material Memory Foam przyjmuje Twój kształt pod wpływem idealne dopasowanie dla osób śpiących na plecach, jak i na boku.

 • Gel Infused

  Innowacyjna technologia Gel Infused to oddychająca piana pamięciowa zawierająca tysiące żelowych kapsulek, aby regulować podczas Twojego snu. Odpowiednia temperatura pozwala na spokojny sen przez całą noc.

 • Lateks

  Lateks wykonany z drzewa kauczukowca zapewnia naturalne i zdrowe środowisko podczas Twojego snu. Porowata struktura świetnie cyrkuluje powietrze oraz zapobiega gromadzeniu się kurzu i roztoczy we wnętrzu materaca. Materiał przez wysoką elastyczność układa się do ciała, dając efekt rozluźnienia i odpoczynku.

 • 5 pocket spring system

  Rewolucyjny 5 Zone Pocket Spring System to trwałe sprężyny kieszeniowe, schowane każda w indywiduanej kieszeni. Razem tworzą 5 komfortowych stref dopasowujących się do budowy ciała użytkownika. Każda sprężyna działa osobno, dzięki czemu punkty nacisku równomiernie się rozkładają pozwalając krwi swobodnie krążyć.

 • piana hr

  Piana HR to sprężystość, stabilność i wygoda w jednym. Materiał miękki i plastyczny. Ze względu na swoją wyjątkowo trwałą strukturę z najczęściej wybieranych rodzajów pian.

Materac Serta Splendid Royal Double Core
Piktogramy materaca Serta Splendid Royal Double Core
10 lat gwarancji
Nagroda wybór kobiet na najlepszy materac
Materac zaprojektowany w USA
Materace Serta najlepsza fabryka materacy w Ameryce