Materac Sertapedic Durrant​

Dzięki materiałom, z których wykonano materac o poranku poczujesz się jak po masażu – odprężony i wypoczęty. SERTAPEDIC DURRANT posiada dwustronną konstrukcję o średniej twardości, która zapewnia idealne dopasowanie. Pokrycie materaca wykonane z wysokiej jakości jerseyu, jest niezwykle przewiewne, przyjemne w dotyku i wytrzymałe przez co nie zmienia się wraz z upływem czasu. Materac idealnie podpiera kręgosłup, dzięki czemu zapewnia zdrowy i komfortowy sen.

Nie ma nic lepszego niż wygodne spanie!

  • hyper soft

    Hyper Soft to lekkość materiału, puszyste odczucie i przyjemne otulnie. Miękka, niezwykle sprężysta piana o wysokiej oddychalności zapewnia zdrowe środowisko snu.

  • 5 pocket spring system

    Rewolucyjny 5 Zone Pocket Spring System to trwałe sprężyny kieszeniowe, schowane każda w indywidualnej kieszeni. Razem tworzą 5 komfortowych stref dopasowujących się do budowy ciała uzytkownika. Każda sprężyna działa osobno,dzięki czemu punkty nacisku równomiernie się rozkładają pozwalając krwi swobodnie krążyć.

  • piana hr

    Piana HR to sprężystość, stabilność i wygoda w jednym. Materiał miękki i plastyczny. Ze względu na swoją wyjątkowo trwałą strukturę z najczęściej wybieranych rodzajów pian.

Materac Serta Sertapedic Durrant
Piktogramy materaca Serta Sertapedic Durrant
10 lat gwarancji
Nagroda wybór kobiet na najlepszy materac
Materac zaprojektowany w USA
Materace Serta najlepsza fabryka materacy w Ameryce