Materac Century

Materiał Memory Foam, kieszeniowa sprężyna i piana Hyper Soft otulą Twoje ciało w niezwykły sposób. OPERA wyróżnia się idealnym połączeniem najnowszych technologii tworząc wyjątkowy komfort dla Twojego ciała i jedyne w swoim rodzaju podparcie Twojego kręgosłupa. Hipoalergiczny pokrowiec wykonany z naturalnej wiskozy został stworzony specjalnie po to, aby odprowadzać wilgoć i cyrkulować powietrze dając uczucie świeżości przy zasypianiu i przy budzeniu się rano.

Głęboki sen i szybka regeneracja.

  • Lateks

    Lateks wykonany z drzewa kauczukowca zapewnia naturalne i zdrowe środowisko podczas Twojego snu. Porowata struktura świetnie cyrkuluje powietrze oraz zapobiega gromadzeniu się kurzu i roztoczy we wnętrzu materaca. Materiał przez wysoką elastyczność układa się do ciała, dając efekt rozluźnienia i odpoczynku.

  • Pocket spring system

    Nowoczesny Pocket Spring System to system sprężyn kieszeniowych który podtrzymuje ciało w każdym potrzebnym punkcie. Niezależne, trwałe sprężyny o wyjątkowej wysokości 20 cm, osadzone w osobnych kieszeniach niwelują przenoszenie drgań. Osoby o różnej wadze, wzroście i pozycji leżenia mogą teraz harmonijnie spać nie przeszkadzając sobie nawzajem.

  • piana hr

    Piana HR to sprężystość, stabilność i wygoda w jednym. Materiał miękki i plastyczny. Ze względu na swoją wyjątkowo trwałą strukturę z najczęściej wybieranych rodzajów pian.

Materac Serta Century
Piktogramy materaca Serta Century
10 lat gwarancji
Nagroda wybór kobiet na najlepszy materac
Materac zaprojektowany w USA
Materace Serta najlepsza fabryka materacy w Ameryce